Nieczynny basen sportowy – pływalnia Łabędź
⚠️ Ważny komunikat
Szanowni Państwo,
Informujemy, że w związku z nieprawidłowymi wynikami badań jakości wody oraz wykryciem bakterii Pseudomonas aeruginosa, basen sportowy oraz jedno z jacuzzi na Pływalni Łabędź zostały czasowo wyłączone z użytkowania.
💧 Obecnie prowadzone są działania mające na celu doprowadzenie parametrów wody do obowiązujących norm oraz przywrócenie bezpiecznego funkcjonowania niecek.
✅ Jednocześnie informujemy, że drugie jacuzzi oraz brodzik dla dzieci pozostają czynne i są dostępne dla użytkowników.
🚿 Apelujemy do wszystkich korzystających z pływalni o bezwzględne przestrzeganie zasad higieny. Przed wejściem do hali basenowej należy obowiązkowo skorzystać z natrysków, a potrzeby fizjologiczne załatwiać wyłącznie w toaletach. Wspólnie dbajmy o czystość, bezpieczeństwo i komfort wszystkich użytkowników.
O ponownym otwarciu basenu sportowego i jacuzzi poinformujemy w kolejnym komunikacie.
🎟️ W związku z zaistniałą sytuacją obowiązują obniżone ceny biletów:
- bilet normalny – 3 zł taniej,
- bilet ulgowy – 2 zł taniej.
Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za Państwa wyrozumiałość.